Web Sitesi Duyurusu Geri

06.03.2020

 

 

 Sayın Site Sakinlerimiz;

   Aqua City 1.Etap Sitemiz hakkında bilgilendirmelerin olduğu, duyuruların yapıldığı istek ve taleplerin yer alacağı, site yönetimimizin verdiği hizmetlerin ve yaşam kurallarının bulunduğu, ayrıca aidatların üye girişi ile site sakinleri tarafından takip edilebilme imkânının olduğu bir Web sitemiz bulunmaktadır.

Web sitesinin amacına uygun kullanılabilmesi için www.aquacity1.com adresine girerek eğer üye değilseniz yeni üyelik bölümünden formdaki bilgileri eksiksiz doldurarak sürekli kullanacağınız şifrenizi oluşturmanız gerekmektedir. İşlem tamamlandıktan sonra bilgileriniz kontrol edilerek site yönetimi tarafından onaylanacaktır. Site yönetimi kayıt sistemindeki kat maliki/kiracı Ad/Soyad bilgilerinden farklı olarak form doldurulduğunda Web sisteminde başvurunuz görülemeyeceği için başvuru yaptığınızı ve mail adresinizi [email protected] mail adresine bildirmeniz önemle rica olunur.

Saygılarımızla,

                                              Sinpaş Aqua City 1. Etap

 Toplu Yapı Site Yöneticiliği

 

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.