Güvenlik Geri

Aqua City 1. Etap Özel Güvenlik Sertifikalı 19 personelden oluşan ekibi ile 24 saat boyunca korunuyor...
5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun Yönetmeliğince Sitemiz Bünyesinde oluşturulan Kimlikli GüvenlikEkibimiz 6’ şar kişiden oluşmak üzere 3 vardiya halinde vardiya amiri gözetiminde görev yapıyor...
Ayrıca bir Güvenlik Amiri bütün ekibin sevk ve idaresini sağlamak üzere Pazar günleri hariç hafta içi hergün 08.00 - 18.00saatleri arasında ekibinin başında bulunuyor.
Devriye dolaşan güvenlik personeli, Site içerisinde farklı yerlere yerleştirilmiş olan elektronik noktalarda tur kontrol kalemiyardımıyla devriye kontrolünü yaptığını belirten verileri okutuyor...
Bu veriler bilgisayar ortamında her gün düzenli olarak takip ediliyor ve bu sayede Site Yönetimi; güvenliği daha etkinkontrol altına alabiliyor...
Aqua City 1. Etap, çeşitli noktalarda konuşlandırılmış 90 adet Renkli Day/Night Yüksek Çözünürlüklü Kamera ile 24 saatboyunca aralıksız izleniyor...
Tüm zorlu hava şartlarına karşı dayanıklı olan bu kameralar tarafından alınan görüntüler,kayıt izleme, network, arşivleme gibi tüm işlemleri aynı anda yapabilen Digital Video KayıtCihazlarında görüntüleniyor.


Elektrik kesintisi olsa dahi ON-LINE UPS güç kaynağı sayesinde tüm kameralar, 3 adet video kayıt cihazı ve 3 adet monitör90 dakika boyunca görüntü ve kayıt imkanı sağlanıyor.


24 Saat Kayıt esasına göre çalışan ve geriye dönük 30 gün kayıt arşivleyebilen, 3 adet Digital Video Kayıt Cihazının bağlıolduğu, tüm monitörler güvenlik sistem odasında, teknik donanımlı Güvenlik Görevlileri tarafından izleniyor.


Ayrıca her türlü tehlike senaryoları göz önünde bulundurularak sistem odası A kapısı ve B kapısı görevli güvenlikpersonelinin de izlenmesini sağlayan kameralar bulunuyor.


Sitemize özel güvenlik görevlilerinin kontrolü ile ziyaretçi kabul edilmektedir, dairenize gelen ziyaretçi ve misafirlerinizkimlik kaydı yapılara ve sizden teyit alınarak girişlerine izin verilmektedir.sizlerin güvenliği için yapılan bu uygulamalardagüvenlik görevlilerine yardımcı olmanız ve herhengi bir sorun yaşadığınızda site yönetimine bildirmeniz önem arzetmektedir.

 

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.