Sitenin Tanıtımı Geri

Saygı değer Site Sakinlerimiz;


SinpaşAqua City 1. Etap kurulduğundan buyana yönetim hizmetlerini yürütmekte olan Kentsel Hizmetler Yapı ve İşletme San. Tic. AŞ olarak amacımız;

siz müşterilerimizin memnuniyetini vazgeçilmez hedefimiz olarak görüp; sürekli temiz, bakımlı ve huzurlu, sosyal faaliyetleri ile iletişimi güçlenen MODEL BİR SİTE YAŞAM TARZI oluşturmak için sizlere hizmet sunmaktır.

 

Şirketimiz; “ÖNCE İNSAN” felsefesinden hareketle; Günümüz yönetim tekniklerini en üst düzeyde kullanarak her türlü yönetim hizmetlerini bütün çalışanları ile kusursuz sunmayı ve hizmet sunma çalışmalarını monoton bir iş olmaktan çıkarıp, dinamik bir kavram haline getirmeyi hedefler.

 

SİTE SÖZLÜĞÜ


Ortak Alanlar Sitelerin ana girişileri, meydanlar, bahçe temel ve ana duvarları, bağımsız bölümleri ayıran ortak duvarlar, genel girişler, merdivenler, sahanlık vekoridorlar, çatı örtüleri ve konstrüksiyonu, bacalar, bağlantı yolları, açık otoparklar, koşu parkuru, süs havuzları, göletler, amfiteatr, çardak ve kameriyalar, açık yüzme havuzları, peyzaj alanları, açık spor sahaları, çocuk parkları ortak alanlardır. Ayrıca Kapalı Spor Tesisleri ve Site Alışveriş Merkezleri bağımsız mülkiyete ait ortak alanlardır.

 

Bağımsız Bölümler Ana gayrimenkulün ayrı ayrı ve başlıbaşına kullanılmaya elverişli kat mülkiyeti kanununun hükümlerine göre bağımsız mülkiyete konu olan bölümler.

 

Tesisler Açık ve kapalı spor sahaları, Amfiteatr, Kapalı ve Açık yüzme havuzları

 

Ekipler Güvenlik ekibi, temizlik ekibi, teknik ekipler (elektrik teknisyenleri, su tesisat teknisyenleri ve havuz bakım görevlileri, genel maksat bakım onarım görevlileri), bahçıvanlar, spor eğitmenleri.

 

Merkez Yönetim Kurulu Genel kurul toplantı sürecinde, kat maliki veya vekilleri arasından seçilmiş veya yönetim planı kriterlerine göre atanmış olan site yönetim kurulu.

 

Merkez Denetim Kurulu Genel kurul toplantı sürecinde, kat malikleri arasından seçilmiş veya yönetim planı kriterlerine göre atanmış olan blok denetçilerinin bir araya gelerek kendi aralarından seçerek oluşturdukları, site yönetimine ait mali ve idari faaliyetleri denetleyen ve denetim sonuçlarını kat maliklerine duyuran kuruldur. 

 

İşletme Projesi Sitelerin bir faaliyet dönemi içerisinde ihtiyaç duyabileceği hizmetler için yapılması gereken masrafların miktralarıyla birlikte gruplandırılması, Kat Mülkiyeti Kanunu ve Site Yönetim Planı kriterlerine göre söz konusu giderlerin bağımsız bölümlere yansıma oranlarını gösteren tahmini bütçedir.

 

İşletme Avansı İşletme Projesinde belirlenen ve ilgili bağımsız bölüm adına site yöneticiliği hesaplarına ödenmesi gereken aylık gider paylarıdır.


Genel Kurul Sitenin geçmiş faaliyet dönemine ait çalışmaların ve harcamalarının ibra edilmesi, yeni döneme ait bütçelerin oluşturulması, yönetici ve denetçilerin seçilmesi ile siteyi ilgilendiren problem ve önerilerin görüşülerek karara bağlanması için Kat Mülkiyeti Kanunu ve Site Yönetim Planı kriterlerine göre iki yılda bir Yönetim Planında belirtilen zamanlarda yapılan Kat Maliki veya vekillerinin iştirak ettiği toplantı.

 

Aqua City 1. Etap İstanbul’un sağlam zeminiyle ve merkezi noktalara yakınlığıyla Çekmeköy Ümraniye bölgesinde 52.053 metrekarelik bir alana inşa edildi...21 adet çok katlı blok, 26 adet villa ve değişik metrekare seçenekleriyle toplam 480 Daire, Özel Site girişi, Alışveriş merkezi, Aqua Club, Göletler, Parklar, Amfi Tiyatro, Çocuk Parkı, Tenis Kortları, Basketbol- Voleybol Sahası, Masa Tenisi alanı, Kameriyalar, Kapalı otoparklar, Açık ve Misafir Otoparkları ile birçok mimari ihtiyaca cevap verecek şekilde tasarlandı...


SİNPAŞ AQUA CİTY 1. ETAP

ADRES : PARSELLER MAH.ABDULLAH AZAM CADDESİ NO:33 PARK D BLOK DAİRE: 40 ÜMRANİYE/ İST. PK: 34773
TELEFON : +90 (216) 612 29 22 -23 -31 - 0530 505 09 70
FAKS : 0 (216) 611 54 56
GÜVENLİK: 0(216) 612 49 09 -0530 505 09 69

 

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.